Jaki prezent na dzień taty wybrać

Dzień taty to idealny moment, aby docenić swojego ojca i spędzić z nim więcej czasu. Wspólne wyjście do kina, obiad w restauracji i przemyślany prezent to prosty sposób na miłe wspomnienia. Warto wybrać taki upominek, który zostanie z tatą na dłużej i będzie mu przypominał o tych przyjemnych chwilach. W tym celu świetnie sprawdzają się książki, które są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim interesujące i na pewno sprawią dużo radości obdarowywanej osobie. Jakie lektury sprawdzą się na prezent? 

Książka – idealny prezent dla każdego taty!

Dobry prezent na dzień taty to taki, który sprawi mu dużo radości, a przy okazji będzie dla niego wspaniałą pamiątką. Książki sprawdzają się idealnie, ponieważ mogą być niezwykle ciekawe i wciągające, a przy tym przetrwają wiele lat. Każdy egzemplarz warto uzupełnić o dedykację lub życzenia prosto z serca, aby lektura była naprawdę unikalna. Dobrym pomysłem może być także dodanie daty, żeby w przyszłości wracając do tej książki, tata wiedział, kiedy dokładnie ją dostał. Sam wybór wartościowej lektury na prezent nie zawsze jest prosty. Można postawić zarówno na literaturę fabularną i rozrywkową, która sprawi ojcu dużo przyjemności, jak i na reportaże, które mogą nieść ze sobą dużo interesującej, a nawet szokującej wiedzy.

Jaką książkę wybrać na dzień ojca? 

23 czerwca to dobry moment, aby wręczyć swojemu tacie interesującą dla niego książkę. Warto zastanowić się, jakie pasje ma ojciec i właśnie do nich dobrać lekturę. Dzięki temu prezent na pewno będzie udany, a tata zadowolony. Kiedy jednak brak pomysłu, warto sięgnąć po taką literaturę, która spodoba się niemal każdemu. Są to między innymi takie książki jak: 

– “Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia” Magdalena Grzebałkowska
– “Jak to wyjaśnić? W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi.” Kacper Pitala
– “Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana” Douglas Adams
– “Zmora” Robert Małecki
– “27 śmierci Toby’ego Obeda” Joanna Gierak-Onoszko
– “Nomadland. W drodze za pracą” Jessica Bruder
– “Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie 1978-1984. Arab przyszłości. Tom 1” Riad Sattouf